www.migatronic.cz

www.migatronic.cz

Svařovací techniku od dánského výrobce MIGATRONIC aktivně prodáváme od roku 1993. Jedná se o vysoce kvalitní svařovací techniku určené především pro průmyslové použití. Naše společnost je výhradním partnerem společnosti MIGATRONIC pro prodej, předprodejní, záruční i pozáruční servis na území severní Moravy.

svarovaci-technika-migatronic

Dodávka 20-ti ks průmyslových svařovacích strojů pro našeho zákazníka Huisman Konstrukce ve Sviadnově. Tento uživatel provozuje více než 200 ks svařovacích strojů MIGATRONIC.

Stroje jsou určené především pro tyto technologie svařování:

  • MIG/MAG (vč. impulsního svařování)
  • FCAW (svařování plněnou elektrodou – trubičkovým drátem)
  • TIG – DC
  • TIG – AC/DC (pro svařování hliníku a jeho slitin)
  • svařování plasmou
  • řezání vzduchovou plasmou
  • MMA

Na veškeré stroje MIGATRONIC nabízíme odborný servis, ověření/kalibrace měřicích přístrojů, dodávky spotřebních i náhradních dílů.

Náš servisní tým čítá 3 servisní techniky. Tento je pravidelně školen u výrobce min. 1x ročně. Pokud potřebujete opravit svařovací techniku MIGATRONIC, jsme na severní Moravě jediné servisní středisko pro tuto techniku.

Kompletní a aktuální nabídka svařovacích strojů MIGATRONIC není na našich stránkách uvedena. Je k dispozici na internetových stránkách společnosti MIGATRONIC na adrese http://www.migatronic.cz.

Pokud máme otázky v oblasti techniky a technologie svařování, společnost MIGATRONIC přináší tyto informace na svém internetovém portálu na adrese http://www.automig.cz. Stojí za to se na tyto stránky podívat.

Pokud máte zájem o spolehlivou a kvalitní svařovací techniku, kontaktujte nás. Rádi Vám doporučíme vhodné svařovací zařízení, které Vám pak prakticky předvedeme. V řadě případů nabízíme také bezplatné zapůjčení stroje pro týdenní testování.