Předprodejní servis

Naše společnost provádí odborný prodej svařovací techniky. Máme bohaté zkušenosti se svařováním všech běžných kovových materiálů, jako např. svařování uhlíkových ocelí, nerezavějících ocelí, hliníku a jeho slitin, pozinkovaných materiálů, navařování trdokovů apod. Zabýváme se prodejem techniky pro svařování metodou MIG/MAG, TIG, FCAW, SAW a samozřejmě MMA.

Jsme schopni navrhnout kompletní technologii, tj. vybrat správný svařovací stroj, svařovací materiál, ochranný plyn a další příslušenství. Svařovací stroj jsme schopni plně předvést na dílně u zákazníka. Běžně také svařovací stroje zapůjčíme ke krátkodobému odzkoušení.

Naši zákazníci mají u nás záruku, že vybraný svařovací stroj bude vhodný pro dané použití.

Servis svařovacích strojů

Na veškerá námi prodávaná svařovací zařízení poskytujeme plný záruční i pozáruční servis. Jedná se především o svařovací stroje značky Migatronic a Lorch. Pro tyto dvě značky máme platná pověření výrobců této techniky. Náš servisní tým jezdí pravidelně k těmto výrobcům na servis.

Navíc provádíme opravy svařovacích strojů dalších značek, jako například ESAB, ALFA-IN, ZEZ Hořice, MEZ Brumov, Fronius, KÜHTREIBER a další značky.

Kontroly, validace svařovacích strojů – ověření měřicích přístrojů
Naše společnost nabízí kontroly svařovacích strojů dle ČSN EN 60974-4. Dále validaci svařovacích strojů – ověření měřicích přístrojů dle EN 50504 (EN 3834 a EN 17662) v souladu s požadavky EN 60974-1. Máme odborně vyškolené techniky pro tyto služby a jsme vybaveni nejmodernější měřicí technikou. Ročně takto ověříme více než 500 svařovacích strojů v regionu severní Moravy.

Opravy svařovacích hořáků, výroba zemnicích kabelů

Provádíme kompletní opravy jak svařovacích hořáků všech typů značek, tak také zajišťujeme výrobu zemnicích kabelů pro výkony 50-1000A. Ročně opravíme více než 1000 svařovacích hořáků.

Opravy polohovadel NEW-FIRO

Naše společnost je výhradní zastoupení výrobce svařovacích polohovadel NEW-FIRO pro Českou i Slovenskou republiku. Provádíme záruční i pozáruční servis těchto zařízení vč. dodávek náhradních dílů.

Servis odsávací techniky Mechanic System

Naše společnost rovněž zajišťuje preventivní prohlídky námi dodávaných filtračních zařízení Mechanic System, záruční i pozáruční servis.

Servis, prohlídky a školení na roboty YASKAWA a HYUNDAI

Naše společnost provádí preventivní, záruční i pozáruční servis průmyslových robotů značky YASKAWA a HYUNDAI. U robotů YASKAWA nabízíme tyto služby pro řídicí systémy YASKAWA XRC, NX100, DX100 a DX200. U robotů HYUNDAI pak pro řízení Hi5 a novější jeho verze.

Navíc jsme autorizovaný partner těchto značek pro provádění školení na základní programování a obsluhu těchto robotů.