Společnost Hadyna – International byla založena v roce 1993. Zabývá se vývojem, výrobou a realizacemi robotizovaných a automatizovaných pracovišť pro průmysl, a to od roku 1997.

Závěrečná montáž robotizovaného pracoviště na naší dílně

Závěrečná montáž robotizovaného pracoviště na naší dílně. Robot bude svařovat teplovodní krbové vložky.

V roce 2016 zaměstnává přes 33 zaměstnanců, roční obrat se pohybuje kolem 140 mil. Kč (5,2 mil. EUR). Firma má vlastní konstrukční tým pro vývoj svařovacích automatů, robotických polohovadel, celých robotizovaných pracovišť, upínacích a svařovacích přípravků. Máme zkušenosti jak s obloukovým a odporovým svařováním, tak také s laserovým svařováním a dalšími příbuznými technologiemi.

K dispozici máme vlastní servisní tým pro záruční i pozáruční servis. Ve školicím a servisním středisku pro roboty Motoman i Hyundai provádíme školení programátorů robotů, přípravu vzorku i následnou technickou podporu.

V roce 2008 jsme rovněž posílili vlastní výrobní kapacity, které nám umožnily vyrobit přes 50% vyráběných dílců vlastními silami. V roce 2014 jsme pak využili Evropské dotace pro výrazné posílení našich výrobních aktivit. Pořídili jsme si obráběcí stroje, řezací stroj a celou řadu měřicích a diagnostických zařízení potřebných pro naše instalace námi vyráběných zařízení. V současné době jsme schopni vlastními silami vyrobit již přes 90% všech vyráběných dílců a komponentů.

V roce 2014 jsme rovněž vstoupili na ruský trh, kde jsme úspěšně instalovali 9 robotizovaných pracovišť ke dvěma zákazníkům. Tento projekt se i nadále vyvíjí.

Naše společnost za celou dobu své existence dodala více než 130 různých aplikací robotizovaného/automatizovaného svařování. A dále zajišťujeme servis a technickou podporu pro více než dalších 150 robotů převážně značky Motoman dovezených na trh ČR a SR přímo ze zahraničí.