Máme bohaté zkušenosti s odporovým svařování pomocí průmyslového robota. V současné době nabízíme nejmodernější a vysoce přesné roboty Motoman s nosností od 90 kg do 200 kg v závislosti na typu odporových kleští. Máme zkušenosti s pneumatickými kleštěmi pro odporové svařování od firem ARO a Düring, které vynikají svou vysokou provozní spolehlivostí. V nabídce máme rovněž kleště se servo pohony.

Nabízíme vždy kompletní technologii vč. upínacích přípravků

Optimální řešením pro náš konstrukční a realizační tým je kompletní dodávka technologie pro robotické odporové svařování, které je tvořeno vybraným modelem robotizovaného pracoviště pro odporové svařování s vhodným polohovadly nebo svařovacími stoly. Dále inteligentní upínací přípravky s kompletní senzorikou pro kontrolu správného uzavření upínek a pro kontrolu přítomnosti upínaných dílců. Samozřejmostí je také vizualizace stavu senzorů upínacích přípravků s denními a hlavními počítadly svařených kusů. Dále systém pro automatickou volbu svařovacího programu při výměně upínacích přípravků spod.

Samozřejmostí je kompletní zprovoznění na dílně u zákazníka vč. naprogramování pohybů robota a odladění technologie svařování.

Pošlete nám svou poptávku

Pokud máte zájem o více informací o možnostech robotického odporového svařování, nebo máte možnost získat zakázku, součástí které jsou dílce odporově svařované, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vás osobně navštívíme k technické konzultaci. Nezávazně Vám připravíme kompletní kapacitní propočet, simulaci dosahu robota a kompletní nabídku.