Na trhu dodávek robotizovaných svařovacích pracovišť působí v ČR i SR více než 40 firem. Ovšem většina z nich jsou jen tzv. „prodavači robotů“. Nemají ani vlastní vývoj, ani vlastní výrobu. Nemají potřebná živnostenská oprávnění pro montáže a servis elektrických strojů a přístrojů, nemají vlastní servisní tým (pouze programátory) a ve většině případů nerozumí svařování. Pokud pak zákazník nemá praktické zkušenosti s robotickým svařováním, od těchto firem není možné čekat jak technické konzultace zaměřené na požadavky zákazníka, tak také podrobné vysvětlení výhod, ale především úskalí robotizovaného svařování.

Naše firma nabízí pro potenciální zákazníky malý 3-4 hodinový nezávazný bezplatný seminář konaný přímo u zákazníka na téma výhody a úskalí robotizovaného svařování. Před seminářem se seznámíme s výrobky, které by se měly na robotizovaném pracovišti svařovat a seminář pak zaměříme přímo na výhody a úskalí svařování přímo těchto dílců.

Obecné informace o výhodách a úskalích robotizovaného svařování můžete získat v našem katalogu, který si můžete stáhnout zde.