Automat---robotizace-Motoman_html_m191eb264

www.motoman.com

Od roku 2000 naše je naše společnost autorizované obchodní, servisní i školicí zastoupení společnosti YASKAWA pro roboty Motoman. Námi vyráběná robotizovaná pracoviště vybavujeme právě těmito moderními roboty.

V oblasti obloukového svařování je společnost YASKAWA světovým lídrem na poli vývoje svařovacích robotů. Jako první přišla s roboty s dutou paží, které se rychle staly standardem v této oblasti.

Automat---robotizace-Motoman_html_m7dfb8865

Zajištění servisu

Máme vyškolený tým servisních techniků a oficiální pověření pro provádění záručního i pozáručního servisu pro roboty Motoman s řízením YASKAWA XRC, NX100, DX100 a DX200.

Provádíme školení a doškolení programátorů robotů Motoman, pravidelné preventivní prohlídky, přestavby robotizovaných pracovišť Motoman, programování a kompletní servis.

Nyní servisujeme více než 100 námi dodaných robotů Motoman plus cca 150 robotů Motoman dovezených zákazníky ze zahraničí, a to jak na území České republiky, tak také Slovenska.

Hledáte servis na svého robota motoman? Kontaktujte nás

Pokud hledáte servis na své starší robotizované pracoviště s robotem Motoman, kontaktujte nás. Rádi k Vám přijedeme, provedeme prohlídku a dohodneme se na servisní smlouvě.