Vážení přátelé.

 

Naše firma se technologiím obloukového svařování zabývá déle než 24 let. Svařování je velmi specifickou disciplínou, kde zkušenost hraje významnou roli při úspěšné aplikaci, především v oblasti automatizace a robotizace svařování. Za určitých podmínek lze jednu věc robotem nebo automatem běžně svařovat, ovšem za jiných podmínek nikoliv. Pokud tedy potřebujete nabídnout robotizované svařovací pracoviště nebo uvažujete o svařovacím automatu, pošlete nám svůj kontakt. Rádi k Vám přijedeme a nezávazně se podíváme na Vaše dílce, které potřebujete svařovat.

Posoudíme a objasníme Vám, zda lze daný dílec robotem nebo automatem úspěšně svařovat. Pokud nám navíc zašlete např. sestavný výkres svařence s celkovou délku svarů, připravíme Vám rovněž kapacitní propočet – tedy čas, za který robot nebo svařovací automat daný dílec kompletně svaří.

Neváhejte nás kontaktovat, přestože o robotizaci nebo automatizaci uvažujete jen předběžně.

 

Kontaktní formulář najde pod kontakty zde …

 

Nákupy na dotace z EU:

Pokud uvažujete, že si robotizované pracoviště nakoupíte v rámci dotačních titulů, připravili jsme zde všeobecnou technickou specifikaci pro zadávací dokumentaci platnou pro běžně nabízené modely robotizovaných svařovacích pracovišť pro metodu MIG/MAG.

Tuto technickou specifikaci si můžete stáhnout zde …