Námi instalovaná centrální filtrační jednotka GM9V s pomocným ventilátorem pro přisávání čerstvého vzduchu do filtračního systému.

Námi instalovaná centrální filtrační jednotka GM9V s pomocným ventilátorem pro přisávání čerstvého vzduchu do filtračního systému.

V roce 2007 naše společnost zahájila spolupráci s polským výrobcem filtrační techniky – s firmou Mechanic System. Jedná se o společnost, která má více než 20-ti letou tradici při vývoji moderních filtračních jednotek a jejich instalací – především do svařoven. V Polsku je instalováno přes 1000 řešení, v ČR a SR jsme instalovali desítky těchto zařízení.

Soustředíme se především na instalace centrálního odsávání zplodin, přestože máme v nabídce rovněž mobilní filtrační jednotky.

Naší výhodou je především to, že naše zařízení jsou vždy funkční, jsou výkonná a spolehlivá. Nabízíme zařízení, která jsou určená výhradně pro průmyslové použití bez nutnosti velké a časté údržby. Náš zákazník se může spolehnout na to, že zařízení bude mít vždy dostatečný sací výkon a budou jednoduchá na obsluhu.

Proč se musí odsávát

Mnoho firem, které svařují, nemají informace, proč a co se musí při svařování odsávat. Tyto informace můžete získat jak z těchto internetových stránek nebo jsou rovněž uvedeny v našem aktuálním katalogu. Rádi Vás rovněž osobně navštívíme k technické konzultaci.

Možnosti řešení odsávání

Máme zkušenosti s těmito systémy odsávání zplodin:

  • odsávání pomocí svařovacích hořáků a úhlových brusek
  • odsávání pomocí samonosných ramen
  • odsávání pomocí odsávaných stolů a digestoří
  • centrální odsávání svařoven, kde se svařují nadměrné svařence vč. zajištění větrání
  • hasicí systémy pro filtrační jednotky Mechanic System