Firma: KOSTKA - kolobka s.r.o., Hanušovice-Potůčník


Popis reference

Společnost KOSTKA-kolobka s.r.o. je velkým evropským výrobcem koloběžek. Naše společnost zde realizovala kompletní robotizované svařovací pracoviště vč. inteligentních upínacích přípravků pro svařování 4 typů rámů ocelových koloběžek. Musíme uznat, že tato zakázka byla pro naší společnost z hlediska technologie svařování jedna z nejtěžších. Svařují se ohýbané tenkostěnné trubky a profily, které se musí k sobě velmi přesně sesadit a svařit pohledovým svarem.

Tato společnost již má zkušenost s robotizovaným svařováním těchto rámů. Ovšem dvě naše předchozí konkurence toto zadání nezvládlo. Jedna společnost dodala zcela nefunkční pracoviště a druhá měla funkčnost jen z malé části – navíc bylo pracoviště zcela bez povinného zabezpečení. Proto je i tato dodávka pro naší firmu tak prestižní a významná.

Spolu s robotizovaným pracovištěm jsme zde realizovali také centrální odsávání a dodávku svařovacích strojů pro jejich vývojovou dílnu. V zásadě jsme k tomuto zákazníkovi dodali vše, co moderní svařovna vyžaduje.


Fotogalerie