Nové místo: Programátor průmyslových robotů

Naše společnost vyvíjí a vyrábí robotizovaná robotizovaná pracoviště, která osazujeme průmyslovými roboty YASKAWA a HYUNDAI. Hledáme nového kolegu – samostatného pracovníka, který se po důkladném zaškolení a tréningu na naší dílně bude postupně zabývat přípravou robotů pro naše zařízení, programování periferních zařízení, zprovozněním a programováním. Navíc bude mít na starosti technickou podporu našich instalací, školení nových pracovníků zákazníka a částečně také servisní podporou.

Hledáme pracovníka, který bude schopen sám organizovat svou práci, bude ho bavit práce s lidmi, s novou a nejmodernější technikou. Podmínkou je řidičský průkaz skupiny B, platný paragraf 6 vyhlášky 50. Znalost angličtiny je vítána. Nástup je možný ihned.

 

Nové pracovní místo: Servisní technik svařovací techniky a příslušenství

Pro právě uvolněné místo hledáme nového kolegu pro servis svařovací techniky. Jedná se o moderní svařovací techniku, u které opravujeme jak běžná kabelová vedení, výměnu čerpadel a silové techniky, tak také opravujeme slaboproudé elekronické desky. Pracovník bude kompletně zaškolen a postupně dle jeho zkušeností mu bude předávány opravy svařovacích strojů. Od nejjednodušších oprav až po složité opravy.

Hledáme pracovníka, který bude rovněž schopen samostatně si organizovat práci, bude ho bavit práce s lidmi a nejmodernější svařovací technikou. Podmínkou je řidičský průkaz skupiny B a platný paragraf 6 vyhlášky 50. Nástup je možný ihned.

 

Své životopisy zasílejte E-mailem na adresu hadyna@hadyna.cz. Ozveme se všem, kteří své životopisy zašlou. Těšíme se na spolupráci.