Nové pracovní místo: Konstruktér robotizovaných pracovišť a svařovacích automatů

Naše konstrukční kancelář hledá dalšího kolegu – konstruktéra, který bude konstruovat jak robotizovaná svařovací pracoviště, tak také svařovací automaty naší výroby. Naše firma se vývojem a výrobou těchto strojů zabývá déle než 19 let. V současné době máme nárůst požadavků našich zákazníků a potřebujeme rozšířit naší konstrukční kancelář.

Uchazeč musí mít vystudovanou VŠ se strojním zaměřením, měl by mít praxi v oboru konstrukce samostatných strojních zařízení. Pracujeme v 3D konstrukčním programu Inventor, jeho znalost je výhodou. K dispozici máme konstrukční standardy, na které nového kolegu postupně zaškolíme.

Konstruktér bude pracovat samostatně na zadaném úkolu. Nástup je možný ihned.

 

Nové místo: Servisní technik pro opravy svařovacích strojů a hořáků

Pro naše servisní středisko pro opravy svařovacích strojů hledáme do našeho týmu nového servisního technika. V současné době udržujeme servisní podporu pro více než 1000 svářeček v regionu Ostravy a okolí. Servisní technik doplní náš servisní tým. Opravují se jak svařovací stroje starších typů, tak také nejmodernější svařovací technika. Dále pak svařovací hořáky pro všechny typy strojů. Jsme vybaveni nejmodernější diagnostickou a měřicí technikou.

Uchazeč by měl mít vystudovanou SPŠ elektro se zaměřením na slaboproud. Měl by mít praxi v oboru servisu elektrických nebo elektronických zařízení. U nás tento uchazeč pak bude postupně zaškolen na opravy svařovacích strojů. Pravidelně se účastníme školení u našich dodavatelů svařovací techniky, které na regionálním trhu zastupujeme.

Podmínkou je platné řidičské oprávnění skupiny B, vyhláška 50 par. 6. Nástup je možný ihned.

 

 

Své životopisy zasílejte E-mailem na adresu hadyna@hadyna.cz. Ozveme se všem, kteří své životopisy zašlou. Těšíme se na spolupráci.