Nové místo: Servisní technik pro robotizovaná a automatizovaná pracoviště

Naše společnost již více než 15 let vyvíjí a vyrábí robotizovaná a automatizovaná pracoviště se zaměřením na obloukové svařování. V současné době rozšiřujeme náš tým servisních techniků. V našem portfóliu se staráme o více než 150 robotizovaných pracovišť nebo automatizovaných pracovišť.

Hledáme nového kolegu do našeho týmu, který se bude starat jako záruční, tak také pozáruční servis našich zařízení. Bude zaškolovat nové uživatele našich zákazníků a případně jim pomáhat při změnách v jejich výrobě. Pracovník se bude také spolupodílet při zprovozňování námi vyrobených nových zařízení na naší dílně. Jedná se o zajímavou samostatnou práci na plný pracovní úvazek. Pracovník příjde do styku s nejmodernější automatizační a robotickou technikou.

Uchazeč by měl mít vystudovanou SPŠ elektro se zaměřením na slaboproud, případně následnou VŠ (toto není podmínkou). Měl by mít praxi v oboru elektro, např. jako servisní technik průmyslových zařízení nebo ve vystrojování elektrických rozváděčů, při programování a zapojování PLC apod. K dispozici máme zkušený tým jeho dalších kolegů, kterými bude postupně zaškolen. Nového kolegu naučíme základy obloukového svařování, programování průmyslových robotů atd…

Podmínkou přijetí je řidičský průkaz skupiny B, platný paragraf 6 vyhlášky 50. Znalost angličtiny je vítána. Nástup je možný ihned.

 

Nové pracovní místo: Mechanik – projektový manažer

Nově vytváříme pracovní místo Mechanik – projektový manažer. A hledáme vhodného kolegu, který by tuto funkci zastával. Naše firma vyvíjí ocelové konstrukce, polohovadla a další funkční části svařovacích automatů a robotizovaných pracovišť. Vydáme výrobní dokumentaci, podle které pak ocelové části vyrábíme nebo je zadáváme do kooperací. Tento pracovník se bude starat o zadávání těchto komponetů do kooperací, bude organizovat jejich externí výrobu, kontrolu a externí předmontáž. Navíc bude schopen provádět drobné montáže nebo nutné úpravy vyrobené konstrukce, abychom je mohli pak na naší dílně zprovoznit. K dispozici máme kompletní informační systém, který kooperace eviduje.

Jedná se o práci na plný úvazek, v Ostravě. Hledáme tedy mechanika, který má znalosti v oblasti čtení výkresů, montáží, svařování, případně obrábění kovů. Bude pracovat s počítačem, takže základní znalost obsluhy PC je nutností. Pracovník musí umět jednat s lidmi, musí být samostatný a umět si sám zorganizovat svou práci.

Uchazeč by měl mít středoškolské vzdělání nejlépe SPŠ strojní. Podmínkou přijetí je řidičský průkaz skupiny B. Nástup je možný ihned.

 

Své životopisy zasílejte E-mailem na adresu hadyna@hadyna.cz. Ozveme se všem, kteří své životopisy zašlou. Těšíme se na spolupráci.